عمر نوارچسب های سفید کننده دندان

هر چقدر هم که در تمام طول عمر خود از دندان های خود مراقبت کرده باشید و نکات بهداشت دهان و دندان را رعایت کرده باشید، با افزایش سن دندان های شما زردتر می شود و سن واقعی شما را افشا خواهند کرد. چای، قهوه، شکلات، سیگار و بسیاری از مواد دیگر باعث تغییر رنگ دندان های شما می شوند و به آنها هاله ای زرد رنگ می دهند. به همین دلیل عده زیادی از مردم به دنبال روش های سفید کردن دندان های خود هستند. در این میان نوارچسب های سفید کننده دندان عده زیادی را به خود جذب کرده اند. در این مطلب به میانگین عمر نوارچسب های سفید کننده دندان می پردازیم.

اول از همه ذکر این نکته ضروری است که دلیل شما برای سفید کردن دندان هر چه می خواهد باشد، باید از روشی استفاده کنید که دندانپزشک به شما توصیه می کند. شرایط هر فرد با دیگری متفاوت است و روش های مختلف اثربخشی متفاوتی روی هر فرد دارند. به همین دلیل استفاده از نظر کارشناسی یک متخصص ضروری است. از سوی دیگر محصولات سفیدکننده دندان به طور کامل تحت نظارت دولت نیستند و برخی ممکن است بی اثر باشند.

نورجسب های سفید کننده دندان به طور معمول برای افرادی مناسب است که به دنبال سفید شدن سریع دندان های خود با هزینه نسبتا کم هستند. اما در عین حال، این روش دندان را تنها یک تا سه درجه روشن می کنند. در صورت استفاده ناصحیح امکان ناهمگونی رنگ دندان نیز وجود دارد. بدین ترتیب ممکن است مرکز دندان ها سفید شود، اما لبه ها و فواصل دندان تیره و زرد باقی بماند. این تفاوت رنگ وضعیت بیمار را از روز اول نیز بدتر می کند که مطلوب هیچ کس نیست.

با این وجود، در صورت استفاده صحیح، اثربخشی این درمان ثابت شده است.

عمر نوارچسب های سفید کننده دندان:

نوارچسب های سفید کننده دندان نیز تاریخ انقضا دارند. میانگین عمر نوارچسب های سفید کننده دندان به طور معمول یک سال است. در صورتی که این نوارها را در یخچال نگهداری کنید می توانید یک سال دیگر هم به این مقدار بیافزایید. اما فریز کردن آنها به هیچ وجه توصیه نمی شود. در صورتی که دمای یخچال شما بیش از حد انتظار سرد است و به طور تصادفی نوارچسب ها یخ زده اند، پیش از استفاده صبر کنید تا به دمای اتاق برسند. استفاده از نوارچسب منقضی شده آسیبی به دندان های شما نمی زند. اما دیگر تضمینی برای اثربخشی مواد سفید کننده آن نیست.

منبع

livestrong

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *