مزایای جرم گیری با ایرفلو: راحتی و سرعت بیشتر

درمان های دندانپزشکی هر روز در حال پیشرفت هستند. همه این پیشرفت ها در خدمت سلامت و رضایت بیماران بوده است. جرم گیری با ایرفلو یکی از این روش های انقلابی است. مزایای جرم گیری با ایرفلو باعث محبوبیت روزافزون این روش در بین بیماران شده است.

مزایای جرم گیری با ایرفلو:

این روش برای تمیز کردن دندان ها بسیار موثر است. اما فراموش نکنید که از آن تنها برای پاک کردن لکه های روی دندان و بقایای تارتار و پلاک استفاده می شود. در واقع این روش تاثیری در رنگ طبیعی دندان ندارد. در صورتی که مایل به سفیدتر کردن دندان های خود هستید، این روش هدف شما را برآورده نمی کند.

جرم گیری موثر:

این روش با استفاده از آب و پودر به خوبی دندان ها را پالیش می کند و در حذف پلاک، باکتری، رنگ و بقایای مواد غذایی تاثیر زیادی دارد. استفاده از هوا در این روش باعث تمیز شدن پاکت های پریودنتال تا عمق ۵ میلی متر می شود. بنابراین می توان از این روش برای درمان بیماری های پریودنتال استفاده کرد. معمولا، پیش از توصیه به جراحی لثه، جرم گیری توصیه می شود. در اغلب موارد، جرم گیری به کاهش التهاب و توقف تحلیل لثه کمک می کند. استفاده از این روش بسیار موثرتر از روش های سنتی است.

راحتی بیمار:

حتی بیمارانی که از دندانپزشکی نمی ترسند نیز با دیدن ابزارهای تیز و فلزی دندانپزشکی احساس ناراحتی می کنند. راحتی بیمار، فقدان درد و لرزش، و عدم سایش مینای دندان از مزایای جرم گیری با ایرفلو است. در درمان بیماری های لثه، دسترسی به پاکت های پریودنتال با استفاده از ابزارهای دستی و حتی لیزر فاقد درد نیست. اما تمیز کردن این پاکت ها با استفاده از ایرفلو کاملا بدون درد است. بنابراین این روش بدون نیاز به تزریق بی حسی موضعی انجام می شود.

حساسیت دندان:

در این روش از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نمی شود. به همین دلیل مینای دندان آسیبی نخواهد دید. هوا و آب به هیچ وجه مینای دندان را نمی سایند و آسیبی به بافت لثه نمی زنند. به همین دلیل پس از اتمام این روش، بیمار هیچ گونه حساسیتی را تجربه نخواهد کرد.

سرعت بیشتر:

این روش در تمیز کردن دندان ها و جرم گیری سه برابر سریع تر از روش های سنتی است. به همین دلیل کل پروسه بیشتر از ۳۰ دقیقه طول نخواهد کشید. این امر به معنی صرف زمان کمتر در مطب دندانپزشک است.

منبع:

drsunildental

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *