هزینه لومینیرز: روش های زیبایی دندان

رفع نواقص لبخند جز حوزه فعالیت دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود. لومینیرز از روش هایی است که در این حوزه برای پوشش دادن به سطح دندان استفاده می شود. از این روش برای پوشاندن لکه های روی دندان یا ناهنجاری های جزئی در ظاهر دندان استفاده می شود. هزینه لومینیرز نسبت به سایر روش های دندانپزشکی زیبایی معقول است.

لومینیرز چیست؟

لومینیرز نوعی ونیر بسیار نازک است که گزینه بسیار خوبی برای بهبود ظاهر لبخند بیمار به شمار می رود. روش های زیادی برای بهبود ظاهر بیمار در دندانپزشکی زیبایی وجود دارد، اما این روش به دلیل هزینه پایین تر و سادگی در بین بیماران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

آیا لومینیرز بهترین گزینه است؟

این روکش بسیار نازک از سرامیک ساخته شده است و برای پوشش دهی روی دندان های پیشین به کار می رود. از آنجا که این نوع روکش بسیار نازک است، به کمترین میزان تراش روی سطح دندان نیاز دارد. در سایر روکش ها برای طبیعی به نظر رسیدن اندازه دندان، پیش از قرار دادن ونیر مقداری از مینای دندان تراشیده می شود. در غیر این صورت دندان بزرگ و برآمده به نظر خواهد رسید. از آنجا که این روش کمترین تهاجم را در ساختار طبیعی دندان به همراه دارد، بسیاری از بیماران آن را به سایر روش های زیبایی ترجیح می دهند. از این نوع روکش برای پوشش دهی به لکه های سفید یا قهوه ای روی دندان یا لب پریدگی دندان استفاده می شود. تنها دندانپزشک زیبایی می تواند تعیین کند که آیا استفاده از این روش گزینه مناسبی برای پوشش دهی به معایب ظاهری دندان است. در صورتی که با ظاهر دندان های خود مشکل دارید، برای دریافت مشاوره و درمان با متخصصان کلینیک دندانپزشکی ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه لومینیرز:

هزینه لومینیرز به عوامل مختلفی بستگی دارد. وضعیت دندان ها و پیچیدگی شرایط دهان و دندان بیمار از این گونه موارد هستند. زمانی که مشاوره اولیه توسط دندانپزشک زیبایی انجام شود، روش درمانی و هزینه دقیق درمان مشخص خواهد شد. با این حال، به طور کلی هزینه لومینیرز کمتر از ونیر دندان است.

برای مشخص شدن هزینه های درمان، معاینه اولین گام است. یک دندانپزشک ماهر می تواند هزینه های کلی درمان و روش های جایگزین را به شما معرفی کند. در صورتی که بیمار قادر به پرداخت هزینه ها نباشد، روش های جایگزین زیادی وجود دارد که ممکن است ضمن رفع مشکل، با بودجه بیمار نیز تطابق داشته باشند.

منبع:

atlantacenterforcosmeticdentistry

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] لومینیرز نوعی ونیر پرسلین است که به صورت سفارشی برای هر فرد ساخته می شود. رنگ لومینیرز ها باید یکسان باشد و باید با رنگ طبیعی سایر دندان ها منطبق باشند. […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *