باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی:

دندانپزشکی زیبایی یکی از حوزه های محبوب دندانپزشکی است که زیبایی و سلامت شما را ارتقا می دهد. با این حال، برخی باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی مانع از مراجعه بیماران برای دریافت مشاوره و درمان می شود.

این باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی را نادیده بگیرید:

گاهی افسانه ها می توانند تاثیر زیادی در اقدامات افراد داشته باشند. باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی حتی می توانند مانع از مراجعه برای دریافت مشاوره و رسیدن به یک لبخند زیباتر شوند.

امیدواریم مطالب زیر باعث تغییر دیدگاه شما نسبت به دندانپزشکی زیبایی شود.

درمان های دندانپزشکی زیبایی بسیار گران است:

زمانی که صحبت از هزینه های دندانپزشکی زیبایی می شود، نمی توان لزوما به جدول تعرفه های قیمت های درمان چشم دوخت.

این بدین دلیل است که هر فرد متفاوت است و برنامه درمان برای هر بیمار بر اساس نیازهای او تعیین می شود. این امر بدین معنی است که هزینه های درمان برای هر فرد متفاوت است.

به علاوه، درمان های دندانپزشکی زیبایی به قدری زیاد و متنوع هستند که پیچیدگی و نرخ قیمت در آن ها متفاوت است. هزینه بسیاری از این درمان ها برخلاف باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی کاملا قابل پرداخت و به صرفه است.

از سوی دیگر، تکمیل بسیاری از درمان ها به چند جلسه نیاز دارد. به همین دلیل هزینه ها را به صورت تدریجی پرداخت خواهید کرد.

علاوه بر این، زیبایی و سلامتی چیزی است که نمی توانید روی آن قیمت بگذارید.

در طول جلسه مشاوره دندانپزشکی، می توانید گزینه های درمان، هزینه های آن و نتایج حاصله را بررسی کنید.

صرف هزینه برای دندانپزشکی زیبایی اتلاف پول است:

لکه های روی دندان شما به تدریج شکل گرفته اند. برخی از لکه ها تیره تر و سمج تر هستند.

برای برداشتن آنها می توانید به محصولات خانگی موجود در داروخانه ها تکیه کنید، اما نتایج حاصله از آن به اندازه نتایج به دست آمده در مطب درخشان نیست. برخی از افراد عنوان می کنند که به هر حال پس از چند ماه دوباره دندان ها زرد می شوند. اما به یاد داشته باشید که سبک زندگی شما و غذاهایی که مصرف می کنید در حفظ نتایج پس از درمان تاثیر دارد. مصرف مواد غذایی رنگدانه دار و سیگار می تواند درمان شما را بی اثر کند. برای هزینه ای که صرف کرده اید، باید از زیبایی دندان های خود مراقبت داشته باشید. 

درمان های انجام گرفته در دندانپزشکی زیبایی دردناک است:

بسیاری از افراد از تمام درمان های دندانپزشکی می ترسند. بنابراین در بین باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی اصلا عجیب نیست که تصور کنند درمان زیبایی دردناک است. اما در کلینیک دندانپزشکی پردیس این طور نیست.

ما نه تنها از تکنولوژی پیشرفته برای ارائه درمان دقیق و راحت تر استفاده می کنید، بلکه سعی می کنیم از روش هایی استفاده کنیم که کمتر تهاجمی یا حتی غیر تهاجمی هستند.

استفاده از درمان های دندانپزشکی به نتایج غیرطبیعی ختم می شود:

تنها چیزی که باعث رسیدن به چنین نتیجه ای می شود این است که به جای نامناسبی مراجعه کنید.

ما تنها از طرف خود حرف می زنیم که این مورد کاملا باور غلطی است.

ما از آخرین تکنولوژی روز جهان و روش های مدرن، بهترین مواد و تجربه بالای خود برای ایجاد بهترین و طبیعی ترین نتایج ممکن برای زیبایی لبخند خود استفاده می کنیم.

دندانپزشکی زیبایی به دندان های طبیعی شما آسیب می زند:

بسیاری از بیماران از ترس آسیب رسیدن به دندان های طبیعی شان از مراجعه برای دریافت درمان های زیبایی اجتناب می کنند.

یکی از باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی این است که سفید کردن دندان، بلیچینگ، ونیر و امثالهم به مینای دندان آسیب می زند. هر چند استفاده از روش های سفید کردن دندان باعث حساسیت دندان می شود، اما به یاد داشته باشید که دندانپزشک از سلامت بافت نرم و مینای دندان شما مراقبت می کند. ما به هیچ وجه درمانی را که ممکن است به سلامت شما آسیب بزند، انجام نمی دهیم. حساسیت ناشی از برخی درمان های زیبایی پس از چند روز برطرف می شود و جز آن عارضه ای ندارد.

در واقع، بسیاری از درمان های دندانپزشکی زیبایی به حفظ ساختار طبیعی دندان کمک می کند. در بسیاری از موارد، این روش ها به طول عمر دندان های شما کمک می کنند. استفاده از ونیر یا روکش دندان بر روی دندان پوسیده استحکام آن را افزایش می دهد.

برای داشتن یک لبخند زیبا باید تمام دهان تغییر یابد:

در واقع در بین باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی هیچ کدام تا این حد غیر واقعی نیست. با اینکه برای داشتن دندان های هالیوودی باید از درمان های متعددی شامل لمینت دندان در سفیدترین رنگ ممکن برای تمام دندان ها استفاده کنید، اما در بسیاری از موارد ما تلاش می کنیم درمان به نحوی انجام شود که با لبخند فعلی شما تلفیق شود. بنابراین، ما می توانیم مشکلات را در قسمت های مختلف دهان و فک، مانند دندان لب پر شده، لکه، فاصله بین تنها دو دندان و غیره برطرف کنیم و آن را با دیگر نقاط دهان هماهنگ کنیم. این امر باعث می شود که هزینه های درمان برای شما معقول تر تمام شود و ظاهر طبیعی تری داشته باشید.

دندانپزشکی زیبایی تنها برای داشتن ظاهری زیباتر است:

در واقع، تمام درمان های دندانپزشکی زیبایی ظاهر دندان های شما را بهبود می بخشند و لبخند شما را زیباتر می کنند. اما زمانی که شکل دندان ها مرتب باشد، فارغ از پلاک و پوسیدگی باشند و شکل قرارگیری آنها صحیح باشد، تمیز کردن آنها راحت تر است و مواد غذایی کمتر بین آنها گیر می کنند.

جایگزینی دندان های از دست رفته با استفاده از بریج یا ایمپلنت، علاوه بر بهبود زیبایی شما، حرف زدن و جویدن غذا را برای شما راحت تر می کند. سلامتی حاصلی است که پس از رسیدن به لبخند زیباتر به آن نیز دست می یابید.

باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی: برای مشاوره وقت بگیرید!

همین که برای برطرف کردن باورهای غلط درباره دندانپزشکی زیبایی اقدام کرده اید، یک گام جلوتر هستید. برای مشاوره اقدام کنید تا بهترین و به صرفه ترین روش درمانی به شما پیشنهاد شود. ما تلاش می کنیم ضمن توجه به خواسته ها، انتظارات و نیازهای شما، از پیشرفته ترین روش ها برای رسیدن به نتایج طبیعی استفاده کنیم.

منبع:

tampadentalcare

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *